Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Sobótka
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie Azbest 2013 r.

USUWANIE AZBESTU  !!!

W ZWIĄZKU Z OGŁOSZONYM KONKURSOWYM NABORZE WNIOSKÓW PRZEZ WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ, W RAMACH PROGRAMU PROGRAM PRIORYTETOWY NFOŚiGW cz. 2) USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST”, BURMISTRZ MIASTA I GMINY SOBÓTKA INFORMUJE, ŻE NASZA GMINA ZAMIERZA PONOWNIE PRZYSTĄPIĆ DO PROGRAMU ORAZ STARAĆ SIĘ O DOFINANSOWANIE DEMONTAŻU, ZBIERANIA, TRANSPORTU ORAZ UNIESZKODLIWIANIA WYROBÓW ZAWIARAJĄCYCH AZBEST, Z TERENU PRYWATNYCH POSESJI.

 

Maksymalna możliwość dofinansowania może wynieść do 85 % ze środków WFOŚiGW oraz NFOŚiGW.

 

WARUNKIEM PRZYSTĄPIENIA DO PROJEKTUjest:

v   Złożenie w Urzędzie Miasta i Gminy wniosku o przyznanie dofinansowania oraz oświadczenia o udziale w programie na zasadach określonych przez WFOŚiGW
w terminie do 15 stycznia 2013 r.

v   Wniesienie wkładu własnego wynoszącego 15 %kosztów demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania (po podpisaniu Porozumienia z Gminą).

 

Uwaga!Zakup i montaż nowego pokrycia dachowego nie są objęte dofinansowaniem ! Właściciel nieruchomości musi wykonać je we własnym zakresie.

Co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem robót – posiadacz lub właściciel nieruchomości zobowiązany jest zgodnie z przepisami ustawy Prawo budowlane, do zgłoszenia rozbiórki w Starostwie Powiatowym we Wrocławiu, w Wydziale Architektury i Budownictwa.  

 

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu 71-335-12-39,  a wzory wniosków i oświadczeń do pobrania na stronie www.bip.sobotka.pl lub  osobiście w holu Urzędu Miasta i Gminy Sobótka.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Natalia Spik-Twardowska 09-11-2012 09:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Natalia Spik-Twardowska 09-11-2012
Ostatnia aktualizacja: - 09-11-2012 09:58