Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Testowy
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012"

 

OGŁOSZENIE

 

Konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012"

Burmistrz Dębna w oparciu o  Uchwałę Nr LXII/457/2010 Rady Miejskiej w Dębnie z dnia            30 września 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

ogłasza  konsultacje

projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji  zadań pożytku publicznego na  rok 2012.

Opinie (propozycje, wnioski) dotyczące projektu uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji  zadań pożytku publicznego na  rok 2012 można złożyć  w formie pisemnej  (formularz do konsultacji):
-  do Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Dębnie, pokój 217, tel. 95 760 3156
- przesłać pocztą elektroniczną: okis@debno.pl 
- przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Dębnie,  ul. Piłsudskiego 5, 74-400 Dębno, z dopiskiem: Konsultacje"Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego na rok 2012".

Projekt uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu został zamieszczony na stronie internetowej: www.bip.debno.com.pl  w zakładce: otwarte konkursy ofert.
Projekt uchwały w sprawie przyjęcia rocznego Programu znajduje się także do wglądu w       Wydziale Oświaty, Kultury i Sportu,

Urząd Miejski w Dębnie, ul. Droga Zielona 1, 74-400 Dębno.

Termin nadsyłania propozycji  i opinii na formularzu do konsultacji:  do dnia  26.09. 2011 r.

Komórka odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji:
Wydział  Oświaty, Kultury i Sportu,

Urząd Miejski w Dębnie, ul. Droga Zielona 1, 74-400 Dębno.

 

 

                                                                                                                 Burmistrz Dębna  

                                                                                                                    Piotr Downar                                                                                      

 Załączniki:
- Uchwała Nr LXII/457/2010 Rady Miejskiej w Dębnie z dnia 30 września 2010 r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

- Projekt uchwały w sprawie rocznego Programu współpracy Gminy Dębno z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego - na rok 2012

- formularz do konsultacji

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anna Szymczyk 12-09-2011 10:57
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Stąsiek 09-09-2011
Ostatnia aktualizacja: - 12-09-2011 10:57